Kdo je lepší v sexu?

4. dubna 2011 v 10:20 |  Co se jinam nevešlo =D
Tohle mi poslala kamarádka, bůh ví, na co zrovna myslela Mrkněte na to a napište do komentů, co si o tomhle myslíte (Já si svoji barvu vlasů nechám radši pro sebe )

Barva vlasů vypovídá o vašem charakteru
Naše odpověď zní: ano. Barva vlasů dokáže opravdu hodně vypovědět o povaze i chování v sexu. Zvláště pokud se jedná o ženu přebarvenou - právě potřeba
vyjádřit, jaká žena skutečně je, vede i k potřebě změnit barvu vlasů.
Proto pokud se například žena přebarví na blond, touží po milostném vzplanutí, po něžnostech a romantice, kdežto obarvení na hnědo signalizuje touhu po pevném svazku. Možná už partnera máte a cítíte, že nastal čas posunout vztah dál - začít bydlet spolu, vdát se nebo si pořídit potomka. Pakliže jste sama a stala jste se tmavovláskou, dáváte tím okolí najevo, že už máte nezávazných vztahů dost a že o sex na jednu noc vážně nestojíte. Neplatí to však pro ženy přebarvené na černo - tato barva vlasů signalizuje tajuplnost, ale také individualismus (žije hlavně pro sebe) a občas i samotářství.
Blondýny potřebují něhu
Blondýny se chtějí cítit jako princezny, chtějí prince, který je bude na rukou nosit. Dokážou se bavit - a to i v posteli. V otázce netradičních poloh či praktik ale bývají konzervativní. Pokud je ale budete uctívat tak, jak si přejí, čeká vás v sexu ráj na zemi.
Brunety vědí, co chtějí
Brunety jsou ženy empatické, přirozeného chování, které již vědí, co od života chtějí a nepotřebují si nic dokazovat. Sex s nimi bývá perfektní - nebojí se totiž říct, co se jim líbí a chtějí, aby milování vždy přineslo pocit uspokojení nejen jim, ale i jejich partnerovi
. Hnědá barva je barva země, proto bývají brunetky stálé, věrné, vždy připraveny rozžhnout teplo rodinného krbu.
Zrzky jsou dračice
Říká se, že zrzky jsou vášnivé. A je to pravda. Zrzky touží po vzrušení, rády v sexu experimentují a nedají se odbýt pětiminutovou rychlovkou. Jsou nejen náruživé, ale i náročné, srší energií a v sexu pro ně není nic tabu. Pokud jejich představy nesplníte, rychle vás vymění za někoho jiného.
Černovlásky chtějí být loveny
Černovlásky si rády ponechávají svá tajemství, působí proto na některé muže jako magnet. Chtějí být dobývány, chváleny. Ne všechny se ale v sexu chovají stejně. Lze je rozdělit na dva typy - černovlásky, které se oblékají převážně do tmavého oblečení
, jsou konzervativní, v sexu neoplývají nijak valnou fantazií a nevyžadují jej tolik, jako například zrzky. Jedná-li se ale o černovlásku, která se nebojí barev, nebude to s ní v posteli tak zlé. Rozhodně ale nečekejte něžnosti. Ani ona je tolik nevyhledává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama