Jak se obléct - v tomhle budeme DOKONALÉ

5. dubna 2011 v 13:44 |  Móda
Malá prsa
Toužíte-li je zvýraznit a opticky zvětšit, skvěle vám poslouží žabičkování a řasení obecně - přidává na objemu. Také se nemusíte bát velkých vzorů - opticky zvětšují. Mimochodem, malá prsa nejsou vadou na kráse. Chlapecký hrudník působí mladistvě a své nositelce umožňuje oblékání pro náctileté :-) Můžete si dovolit výrazné barvy, strukturované materiály a zajímavé vzory (až se ochladí, bude vám slušet i svetr ze silné vlny :-))
Plnější poprsí
Blaze tomu, kdo je má! Hezká plná prsa jsou chloubou své majitelky a není důvod je zakrývat. Občas je doprovází silnější paže, což vylučuje trička bez rukávů (ruce jsou pak mnohem nepřehlédnuletnější!!!), ale naopak přímo vybízí k odhalenému dekoltu. Využívejte decentnějších barev, jednak proto, že výrazné barvy přidávají na objemu a navíc byste mohla působit vulgárně. A pozor na opravdu hluboké výstřihy do V - bude to vypadat, že vám prsa končí až na břiše… Lichotit vám budou jemné decentní vzory, případně jednobarevné halenky z jemných materiálů (flanel a pleteniny ze silných vláken do vašeho šatníku prostě nepatří)
Větší bříško a faldíky v pase
Určitě je neodhalujte, zbytečně si tak uškodíte. Bokovky jsou sice velmi módní, ale krátký top k nim je opravdový průšvih! Využijte topů s řasením, a nebo těch prodloužených, které doplníte páskem - a po bříšku a faldících nebude ani památky. Snažte se upoutat hezkým obličejem, přitažlivým dekoltem (zkuste nějaký zajímavý přívěšek), případně hezkýma nohama - na výběr určitě máte :-)
Širší boky
Jsou ženské, a pokud zvolíme vhodné oblečení, uděláme z nich přednost - nikoliv problém. Výhodným modelem jsou tuniky (letošní hit!). Opticky zmenšit boky můžeme tak, že přes tuniku dáme pásek - nízko posazený (přes boky). Dále můžeme zvolit metodu zdůraznění jiných partií - zaměříme se na hrudník a nohy. Výrazný top přitáhne pohledy a splývavá sukně (úzkého střihu - nikdy ne "áčkový" střih!), která částečně odhalí hezké nožky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama