EMO

2. dubna 2011 v 19:06 |  Ve stylu...
Emo móda

I když se v současné době stala EMO móda hitem, tak u EMO kids není oblečení na prvním místě. Jde o to, čím se člověk cítí být a jaký je uvnitř. Člověk může být EMO a přitom na první pohled působí obyčejně a nenápadně, ale většinou EMO kids chtějí být vidět a proto jako ke každému jinému stylu určité oblečení patří a EMO dívku nebo chlapce poznáte snadno... EMO styl má totiž své specifické prvky.
Účes je rovný, většinou černé barvy nebo naopak světlé blond až do bíla, doplněný jedním nebo více různě barevnými proužky. Základem účesu se patka přes jedno oko nebo rovně střižená ofina nad oči. Vlasy jsou často tupírované a účes zdobí čelenky,sponky nebo velké mašle.

Co se týče líčení, mají EMO kids většinou bledou plet a světlé rty. Oči si líčí černou tužkou a černými nebo barevnými (červená, růžová, fialová) stíny. Oblíbený je piercing ve spodním rtu, obočí nebo jazyku.
EMO kids se svým stylem oblékání od ostatních liší, nechtějí totiž plout s davem. Chtějí zaujmout a mají rádi originalitu, často si oblečení upravují podle sebe.
Emo styl se zakládá na černé barvě, která se kombinuje nejčastěji s růžovou, bílou, fialovou nebo červenou. Nejčastějšími vzory na tričkách jsou proužky, puntíky, lebky a hvězdičky, letí i šachovnicový vzor nebo trička s potiskem názvu oblíbené kapely. Džíny jsou úzké většinou také černé, roztrhané, ozdobené plackami nebo spínacími špendlíky. Mikiny jsou obvykle černé a určitě s kapucí. Důležitou součástí EMO image jsou doplňky- návleky na ruce i nohy, rukavice bez prstů, náramky, přívěsky na krk, pásky s pyramidkami nebo jinými kovovými ozdobami, kravaty, šle, potítka,...to vše zase s lebkami a podobnými vzory. Nosí se tašky přes rameno nebo batohy skatestylu.
K EMO patří i stylová obuv - "kecky" nebo skateboty. Nosí se kecky různých barev a vzorů, mohou být vlastnoručně pokreslené obrázky či nápisy a jsou v nich různobarevné tkaničky, většinou je každá tkanička jiná.
Oblíbené značky: Converse, DC,...
Emo lidé

Emo kids se nestydí vyjádřit svoje emoce, jak ty negativní tak i pozitivní. Jde o to nebát se svoje emoce projevit okamžitě. Jsou hodně citliví a spíše uzavření. Často unikají do svého vlastního světa snů, protože vidí, v čem je tento svět špatný, to ale neznamená, že tu nechtějí žít, jen se ho snaží zlepšit.

Emaři jsou často umělecky nadaní- hrají na hudební nástroj, kreslí nebo umí psát krásná slova, básničky a písničky. Jsou kreativní a nápadití.
Emaři jsou lidé s velkým srdcem. Nikdy nelžou o svých citech. Umí opravdově milovat, lásku prožívat naplno a vyjadřovat ji nejen slovy, objímáním, líbáním, ale i svými činyEmo svět je prostě hudba, láska, pocit a hlavně přesvědčení, ne pravidla, přesvědčení o správných věcech. Nezáleží na image, záleží na pocitech.
Tenhle článek jsem sezbírala na netu já bych ho tak dobře nenapsala. K tomuhle stylu můžu jen říct, že nevím, co proto EMO všichni mají. Já sama EMO nejsem, ale mám mezi nimi čtyři přátele a myslím, že se s nimi někdy pobavím líp a víc, než s kýmkoliv jiným. Prostě jsou to skvělí lidi ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanicka Hanicka | 26. června 2011 v 17:35 | Reagovat

krásný.. newis v jakym obchode se tyto hadry co mas na tom onrazku kupuji

2 ChriSsie♥ ChriSsie♥ | E-mail | 9. března 2014 v 19:36 | Reagovat

Přesně tak:) jde fakt vidět že si emo:))
a máš už nějaké vzkušenosti.Fandtím ti!! love. ChriSsie♥ :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama