Duben 2011


Megan Fox

15. dubna 2011 v 23:27 Styl celebrit


Proč je lepší nakupovat v USA?

15. dubna 2011 v 22:52 Co se jinam nevešlo =D
ProduktCeny v ČRCeny v USACelkový rozdíl za nákup
Šaty GUESS
4 890 Kč
1 780 Kč
Nákupem v USA
ušetříte až 80% nákladů
Triko Roxy
890 Kč
190 Kč
Kabelka GUCCI
34 000 Kč
19 000 Kč
Svetr Lacoste
6 900 Kč
2 300 Kč
Celková cena
46 680 Kč
23 270 Kč

Zamilovanost...

7. dubna 2011 v 19:13 Náš největší problém - KLUCI
Zamilovanost způsobuje poměrně výraznou změnu hormonálních hladin - a to nejen co se týče pohlavních hormonů, ale také třeba serotoninu, zvaného "hormon štěstí", či dalších substancí ovlivňujících fyziologické a v jejich důsledku i psychické děje v organismu. Při polibku reaguje mozek zamilovaného tvora prakticky stejně, jako by si dotyčný šňupnul kokainu, deset minut se srdečně smál či se půl hodiny oddával příjemnému aerobnímu pohybu (každý si může vybrat, co z toho je pro něj nejdosažitelnější). Někteří odborníci považují za "zamilovanost" i záležitosti trvající třeba jen pár minut - setkáte se s očima někoho pro vás přitažlivého, proskočí jiskra… a nemusí následovat vůbec nic dalšího. Už tak jste údajně prožili kratičkou zamilovanost, která vašemu tělu i duši udělala dobře. "Pravá" zamilovanost je samozřejmě o něco delší - trvá několik hodin, dní, týdnů, měsíců… Za limitní se však považují dva roky (plus mínus - samozřejmě jde o individuální záležitost). Déle totiž tělo v onom biochemicky pozměněném stavu nevydrží a - ať se nám to líbí, nebo ne - vrátí hladiny všeho zpět k normálu. V tom okamžiku se také ukáže, zda má končící zamilovanost šanci přerůst v lásku. Milovaného či milovanou totiž najednou spatříme bez hormonálních růžových brýlí (on/ona nás ale taky) a nezbývá než zvážit, zda to bereme i tak. Pokud ano, teprve se dá začít mluvit o lásce. Ta může - a nejen v pohádkách a romantických filmech - trvat třeba navěky. Na rozdíl od zamilovanosti, která běží na vlastní pohon a žádnou "podporu" nežádá, se však láska musí budovat, a to stojí obvykle trochu námahy, kompromisů, slzí… Asi proto zamilovaností zažijeme za život spoustu, zatímco lásek jen málo, jednu… nebo také žádnou, pokud nejsme ochotni tu trnitou cestu za štěstím alespoň vyzkoušet.

Barvy jara 2011

5. dubna 2011 v 16:58 Móda
No nevím... myslím, že letos byly vybrány barvy, které sluší jen málo komu. Posuďte sami ;)


Jak se obléct - v tomhle budeme DOKONALÉ

5. dubna 2011 v 13:44 Móda
Malá prsa
Toužíte-li je zvýraznit a opticky zvětšit, skvěle vám poslouží žabičkování a řasení obecně - přidává na objemu. Také se nemusíte bát velkých vzorů - opticky zvětšují. Mimochodem, malá prsa nejsou vadou na kráse. Chlapecký hrudník působí mladistvě a své nositelce umožňuje oblékání pro náctileté :-) Můžete si dovolit výrazné barvy, strukturované materiály a zajímavé vzory (až se ochladí, bude vám slušet i svetr ze silné vlny :-))
Plnější poprsí
Blaze tomu, kdo je má! Hezká plná prsa jsou chloubou své majitelky a není důvod je zakrývat. Občas je doprovází silnější paže, což vylučuje trička bez rukávů (ruce jsou pak mnohem nepřehlédnuletnější!!!), ale naopak přímo vybízí k odhalenému dekoltu. Využívejte decentnějších barev, jednak proto, že výrazné barvy přidávají na objemu a navíc byste mohla působit vulgárně. A pozor na opravdu hluboké výstřihy do V - bude to vypadat, že vám prsa končí až na břiše… Lichotit vám budou jemné decentní vzory, případně jednobarevné halenky z jemných materiálů (flanel a pleteniny ze silných vláken do vašeho šatníku prostě nepatří)
Větší bříško a faldíky v pase
Určitě je neodhalujte, zbytečně si tak uškodíte. Bokovky jsou sice velmi módní, ale krátký top k nim je opravdový průšvih! Využijte topů s řasením, a nebo těch prodloužených, které doplníte páskem - a po bříšku a faldících nebude ani památky. Snažte se upoutat hezkým obličejem, přitažlivým dekoltem (zkuste nějaký zajímavý přívěšek), případně hezkýma nohama - na výběr určitě máte :-)
Širší boky
Jsou ženské, a pokud zvolíme vhodné oblečení, uděláme z nich přednost - nikoliv problém. Výhodným modelem jsou tuniky (letošní hit!). Opticky zmenšit boky můžeme tak, že přes tuniku dáme pásek - nízko posazený (přes boky). Dále můžeme zvolit metodu zdůraznění jiných partií - zaměříme se na hrudník a nohy. Výrazný top přitáhne pohledy a splývavá sukně (úzkého střihu - nikdy ne "áčkový" střih!), která částečně odhalí hezké nožky

Z kačátka labutí - aneb co dokáží profesionálové

5. dubna 2011 v 10:52 Co se jinam nevešlo =DTak co na to říkáte? Já skoro nevěřím svým očím :o =D

Kdo je lepší v sexu?

4. dubna 2011 v 10:20 Co se jinam nevešlo =D
Tohle mi poslala kamarádka, bůh ví, na co zrovna myslela Mrkněte na to a napište do komentů, co si o tomhle myslíte (Já si svoji barvu vlasů nechám radši pro sebe )

Barva vlasů vypovídá o vašem charakteru
Naše odpověď zní: ano. Barva vlasů dokáže opravdu hodně vypovědět o povaze i chování v sexu. Zvláště pokud se jedná o ženu přebarvenou - právě potřeba
vyjádřit, jaká žena skutečně je, vede i k potřebě změnit barvu vlasů.
Proto pokud se například žena přebarví na blond, touží po milostném vzplanutí, po něžnostech a romantice, kdežto obarvení na hnědo signalizuje touhu po pevném svazku. Možná už partnera máte a cítíte, že nastal čas posunout vztah dál - začít bydlet spolu, vdát se nebo si pořídit potomka. Pakliže jste sama a stala jste se tmavovláskou, dáváte tím okolí najevo, že už máte nezávazných vztahů dost a že o sex na jednu noc vážně nestojíte. Neplatí to však pro ženy přebarvené na černo - tato barva vlasů signalizuje tajuplnost, ale také individualismus (žije hlavně pro sebe) a občas i samotářství.
Blondýny potřebují něhu
Blondýny se chtějí cítit jako princezny, chtějí prince, který je bude na rukou nosit. Dokážou se bavit - a to i v posteli. V otázce netradičních poloh či praktik ale bývají konzervativní. Pokud je ale budete uctívat tak, jak si přejí, čeká vás v sexu ráj na zemi.
Brunety vědí, co chtějí
Brunety jsou ženy empatické, přirozeného chování, které již vědí, co od života chtějí a nepotřebují si nic dokazovat. Sex s nimi bývá perfektní - nebojí se totiž říct, co se jim líbí a chtějí, aby milování vždy přineslo pocit uspokojení nejen jim, ale i jejich partnerovi
. Hnědá barva je barva země, proto bývají brunetky stálé, věrné, vždy připraveny rozžhnout teplo rodinného krbu.
Zrzky jsou dračice
Říká se, že zrzky jsou vášnivé. A je to pravda. Zrzky touží po vzrušení, rády v sexu experimentují a nedají se odbýt pětiminutovou rychlovkou. Jsou nejen náruživé, ale i náročné, srší energií a v sexu pro ně není nic tabu. Pokud jejich představy nesplníte, rychle vás vymění za někoho jiného.
Černovlásky chtějí být loveny
Černovlásky si rády ponechávají svá tajemství, působí proto na některé muže jako magnet. Chtějí být dobývány, chváleny. Ne všechny se ale v sexu chovají stejně. Lze je rozdělit na dva typy - černovlásky, které se oblékají převážně do tmavého oblečení
, jsou konzervativní, v sexu neoplývají nijak valnou fantazií a nevyžadují jej tolik, jako například zrzky. Jedná-li se ale o černovlásku, která se nebojí barev, nebude to s ní v posteli tak zlé. Rozhodně ale nečekejte něžnosti. Ani ona je tolik nevyhledává.

BaRbiE

2. dubna 2011 v 19:53 Ve stylu...
ZDROJ: sabmik.blog.cz

Každý styl má své pro a proti.
Barbie styl je líbivý,přesto přináší spoustu obětí.Barbie by už odnarození měla mít předpoklad k tomu aby se barbie stala.To znamená že asi holčina která si odmalička hraje s klukama,nosí bejsku vytahané epláky a kecky většinou v pubertě bude mít jiné zájmy než líčení a móda :)
Ovšem každý se mění,proto je možné že se stane pravý opak...
Barbie holčiny vypadají na první pohled sladce,mile a nevinně.Nepoužívají vulgární výrazy,jsou ochotné,společenské,kamarádské a většinou středem pozornosti... DHolka o které většinou kluci sní se chová takto :
Správné Barbie mají hodně výhod,pokuď jsou navíc chytré,šikovné a závané...To je vlastně ideální holka pro kluka...
  • KLuci většinou sní o holkách které o sebe pečují a nebojí se s nimi vylézt před lidi
  • Mají po boku holčinu,která nebude mít problém konverzovat s jeho kamarády
  • Vždy se postará o zábavu a nepřetvařuje se
  • Vrhá se bezhlavě do každé akce
  • Nepomlouvá ostatní jenom proto aby se jiným ukázala v lepším světle
  • Je sebevědomá,ale přiměřeně
  • Neřeší každé kilo na víc
  • Nebojí se odvázat a být spontánní
  • Je samostatná a svá

Tady je něco co by měla splňovat každá barbie...
♥ Upravné nehty- středně dlouhé, s francouzkou manikúrou ( nebo jen průhledným, zlatavým zkrátka pastelovým lakem ovšem ne do barev: zelená černá atd!!..)
♥ Zdravé vlasy- bez lupů, suchých konečků, mastné pokožky hlavy.. Nemusí být blond barva! Barbie styl neudává povinnost ničit si vlasy kysličníkem! Proto klidně barbie můžou být i zrzky..
♥ Společenské chování, výborné výsledky ve škole, slušný slovník.
♥ Pěkná postava, není nutné aby byla opálená sluncem-známe samoopalováky, takže ty peníze klidně obětujeme do umělého sluníčka.
♥ Zdravá strava.
♥ Vždy upravená-nikdy ne rozcuchané vlasy, zmuchlané oblečení. Není podmínkou mít něco růžového na sobě, ale ve vašem šatníku panuje ve většině oblečení růžová. Spíš je kladen důraz na srpávné zvolení střihu oblečení, perfektní kombinovanost.
♥ Znalost jazyků, znalost módních značek, návrhářů.. POZOR! Není potřeba nakupovat značkové oblečení, protože to není barbie ale trochu shampoo styl!
♥ Kosmetika- perfektní a bezchybný make-up..Většina pěněz vkládána právě do kosmetiky a oblečení. Pěstění pleti a těla. Znalost a používání kvalitních kosmetických značek. (avon, oriflame)
♥ Vnímat styl barbie jako součást života- žádné pozérství!
A teď několik tipů, jak hned okolí zareaguje, že jste barbie: čelenky, minisukně, doplňky, balerínky..atd...
Mnoho lidí se domnívá, že barbie se řídí určitými pravidly..ale pravdila má barbie v sobě! tím je myšleno, že barbie neposlouchá např. satanismus, emo hudbu, ale klidně si poslechne ráda kromě slaďáckého popu a popu i hip hop či r´n´b.


EMO

2. dubna 2011 v 19:06 Ve stylu...
Emo móda

I když se v současné době stala EMO móda hitem, tak u EMO kids není oblečení na prvním místě. Jde o to, čím se člověk cítí být a jaký je uvnitř. Člověk může být EMO a přitom na první pohled působí obyčejně a nenápadně, ale většinou EMO kids chtějí být vidět a proto jako ke každému jinému stylu určité oblečení patří a EMO dívku nebo chlapce poznáte snadno... EMO styl má totiž své specifické prvky.
Účes je rovný, většinou černé barvy nebo naopak světlé blond až do bíla, doplněný jedním nebo více různě barevnými proužky. Základem účesu se patka přes jedno oko nebo rovně střižená ofina nad oči. Vlasy jsou často tupírované a účes zdobí čelenky,sponky nebo velké mašle.

Co se týče líčení, mají EMO kids většinou bledou plet a světlé rty. Oči si líčí černou tužkou a černými nebo barevnými (červená, růžová, fialová) stíny. Oblíbený je piercing ve spodním rtu, obočí nebo jazyku.
EMO kids se svým stylem oblékání od ostatních liší, nechtějí totiž plout s davem. Chtějí zaujmout a mají rádi originalitu, často si oblečení upravují podle sebe.
Emo styl se zakládá na černé barvě, která se kombinuje nejčastěji s růžovou, bílou, fialovou nebo červenou. Nejčastějšími vzory na tričkách jsou proužky, puntíky, lebky a hvězdičky, letí i šachovnicový vzor nebo trička s potiskem názvu oblíbené kapely. Džíny jsou úzké většinou také černé, roztrhané, ozdobené plackami nebo spínacími špendlíky. Mikiny jsou obvykle černé a určitě s kapucí. Důležitou součástí EMO image jsou doplňky- návleky na ruce i nohy, rukavice bez prstů, náramky, přívěsky na krk, pásky s pyramidkami nebo jinými kovovými ozdobami, kravaty, šle, potítka,...to vše zase s lebkami a podobnými vzory. Nosí se tašky přes rameno nebo batohy skatestylu.
K EMO patří i stylová obuv - "kecky" nebo skateboty. Nosí se kecky různých barev a vzorů, mohou být vlastnoručně pokreslené obrázky či nápisy a jsou v nich různobarevné tkaničky, většinou je každá tkanička jiná.
Oblíbené značky: Converse, DC,...
Emo lidé

Emo kids se nestydí vyjádřit svoje emoce, jak ty negativní tak i pozitivní. Jde o to nebát se svoje emoce projevit okamžitě. Jsou hodně citliví a spíše uzavření. Často unikají do svého vlastního světa snů, protože vidí, v čem je tento svět špatný, to ale neznamená, že tu nechtějí žít, jen se ho snaží zlepšit.

Emaři jsou často umělecky nadaní- hrají na hudební nástroj, kreslí nebo umí psát krásná slova, básničky a písničky. Jsou kreativní a nápadití.
Emaři jsou lidé s velkým srdcem. Nikdy nelžou o svých citech. Umí opravdově milovat, lásku prožívat naplno a vyjadřovat ji nejen slovy, objímáním, líbáním, ale i svými činyEmo svět je prostě hudba, láska, pocit a hlavně přesvědčení, ne pravidla, přesvědčení o správných věcech. Nezáleží na image, záleží na pocitech.
Tenhle článek jsem sezbírala na netu já bych ho tak dobře nenapsala. K tomuhle stylu můžu jen říct, že nevím, co proto EMO všichni mají. Já sama EMO nejsem, ale mám mezi nimi čtyři přátele a myslím, že se s nimi někdy pobavím líp a víc, než s kýmkoliv jiným. Prostě jsou to skvělí lidi ;)

RETRO

2. dubna 2011 v 17:20 Ve stylu...
V posledních letech významně ovlivňuje módu a nynější trendy nejen u nás, ale na celém světě. Každá druhá slavná
celebrita chce být zkrátka "retro". Retro styl by se dal jednoduše popsat jako móda ovlivněná minulostí, přesněji šedesátými až sedmdesátými léty dvacátého století.

Oblečení

V retro stylu může působit mnohým z nás opravdu dosti staromódně, ale opak je pravdou. Tento styl je založený na kontrastních barvách, a také na výrazných vzorech (kára, kostky, puntíky, pruhy). .). Poslední dobou je retro styl vidět skoro všude, jak na oblečení, tak na nábytku. Důležitou částí vaší "retro" vizáže, by měly být také dobové doplňky. Výrazně vzorovaná šála, dlouhé korále v černých a bílých barvách, dřevěné náramky jsou samozřejmostí. A taky sluneční brýle. Čím větší obroučky u slunečních brýlí, tím lépe. Kdo by neznal slavné hoolywoodské celebrity s šátkem na hlavě, velkými slunečními brýlemi a kabrioletem v garáži.
Retro líčení
Pokud chcete být "retro"od hlavy, až k patě, tak nesmíte zapomenout na stylové líčení. Základem vaší výbavy, by měla být výrazná rudá rtěnka, světlý make-up i pudr, černá řasenka a tenké černé oční linky. Stíny jsou taky důležitou součástí celkového vzhledu. Retro pravidlo zní: žluté tričko? = žluté stíny ;) Prostě stíny sladit stíny s oblečením.