Fashion fake!

4. března 2011 v 0:18 |  Móda
Vážení a milí čtenáři módního blogu! O toto jsem se musela podělit, protože, to co kolem sebe vidím v posledních dnech je opravdu děs a hrůza! Lidi se přestali dívat do zrcadla!
Špatné oblečení je základem neúspěchu!
Nezáleží na tom, kolik máte peněz, nebo kam chodíte nakupovat! Ale co nakupujete. I z toho nejlevnějšího obchodu se dá vykouzlit dobrý model. Nebo je tu jiná možnost, našetřit si, a pak jít nakupovat a neutrácet za každou cenu! V dnešní společnosti si každý připadá, že pokud nenakupuje, není in. Opak je pravdou, ten kdo nakupuje stylem: "Jdu a koupím", tak to je ten základ neúspěchu. K nakupování patří přemýšlení. Nejdříve si promyslím, co mám doma v šatníku, jak to mohu zkombinovat, jaké to má barvy apod. A až potom jdu nakupovat.


Čím mladší tím větší hrůza!
Neberte to osobně, jistě existují výjimky, které ovšem potvrzují pravidlo. Dnešní "teens" se opravdu oblékat neumějí. Ale v podstatě to asi není ani jejich chyba, je to módní vlna hrůzy, která s sebou přináší "trendy" věci, které prostě musíte mít, jinak nezapadnete. Mluvím o případech jako je "Hello Kitty" nebo "Hannah Montana". Čeho je moc, toho je příliš. Takže neříkám, že NE! Ale všeho s mírou. Rozhodně jinak bude vypadat slečna, která si obleče šedivou mikinu s Hello Kitty z kamínků, než ta, která si obleče růžový obleček komplet celý Hannah Montana.
A co, že mě to tak rozhořčilo?
Tak pojďme si to představit. Zhruba 16ti letá slečna, která si vykračuje jako primadona po nákupním středisku. Slyším klapat podpatky, tak se otočím. Ještě, že jsem je sama neměla, jinak bych sebou asi sekla. Začněme odspoda. Šedé boty na podpatku, kotníkové. Ještě v pořádku. Jeany, ovšem příliš široké a ve spojení s botami nevyhovující. Kostkovaná košile červeno-modrá. Ve výsledku, by to mohlo působit celkem fajn, dokud nepřišla černá vesta, tak strašně upnutá až to oči svádělo, kam nemělo! Vrcholem všeho byla khaki kabelka olemovaná zlatou!!! No řekněte sami, tohle fakt ne! Pozor na to v čem se jdete reprezentovat, prezentujete sebe!!!
Přeji úspěšný výběr kousků z šatníku ;) =D
- tohle jsem prostě MUSELA poslat dál =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama