Je konec? Všechno potřebuje čas...

28. ledna 2011 v 18:07 |  Náš největší problém - KLUCI
Dal si s tebou tvůj kluk rande, aby ti řekl nějaký nesmyslný důvod, proč by se měl s tebou rozejít. Nebo ti to snad prachsprostě napsal? V tom případě se z toho nyní pravděpodobně cítíš pod psa. Nemáš na nic náladu a pochybuješ, že tě má někdo vůbec rád? Ano, to zná většina z nás. Ale přesto musíme mít na paměti, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Když nás odepsal nás miláček, tak to ještě neznamená, že jsme odepsáni pro celý svět a napořád!

Nejspíš se tě budou snažit dobří kamarádi dostat ven, do společnosti. Neodmítej. Aspoň na chvíli zapomeneš na své trápení. Když budeš budeš jenom sama se svými myšlenkami, tak to na tebe bohužel přijde. Budeš se zaobírat vzpomínkami a bude ti úzko dlouho do noci. Ale naštěstí jen do té doby, než usneš. Tak si třeba před spaním připrav horké mléko s medem, pomáhá to prý usnout!

Jednou z nejhorších variant je, když svého bývalého vídáš každý den ve škole, nebo nedej bože je tvým spolužákem. Když jste se rozešli ve zlém a teď tě jen ignoruje. To pak dost bolí. Ale časem to přejde. Opravdu.
Nejspíš je vaší snahou se aspoň kamarádit, jenomže co když ON nechce? Pokus se to respektovat, nevšímej si ho, ale nemusíš ho ignorovat jako on tebe. Věř, že časem se spousta věcí k lepšímu obrátí!
Kontakt s ním zkus navázat po určité době - dvou měsících nebo více. Pánové už většinou zapomenou na počáteční nevraživost a s přátelstvím nebudou mít problémy. Ale to bohužel neplatí u každého. Smíření můžeš zkoušet dál. Někdy se ovšem stane, že ne všechno lze vrátit do původního stavu, v takovém případě je nutné se s tím prostě smířit.

Odmilování obecně nějakou dobu potrvá, ale čas postupně vše zlé smaže. Hlavně se na to snaž nemyslet, choď s kamarády ven, neuzavírej se do sebe. Možná zpočátku budeš žárlit na ostatní zamilované párečky, ale uvědom si, že je hodně single holek a kluků ve velmi podobné situaci jako ty.
Až přebolí největší rány, můžeš se začít poohlížet po novém vztahu. Ale hlavně si nehledej pouhopouhou rychlou náhradu. Představ si sebe sama v kůži kluka, který se po nějaké době o své holce dozví, že je pro ni jenom pouhou náplastí na zapomnění, nebo s ním s ním jsi jen proto, aby tvůj ex žárlil. Nebudeš trpět jen ty sama, ale také mnozí další kolem tvé maličkosti.

Jediná účinná rada na odmilování bohužel není, je na každém z nás, jak rychle se s tím kdo vyrovná. Jen si pamatuj, že vždycky tě má někdo rád a pomůže ti. Nikdy nejsi na světě sama!
jsdhfgiae
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama