Vyber si toho pravého

16. prosince 2010 v 19:46 |  Náš největší problém - KLUCI
Na světě je spousta kluků, ale jak mezi nimi poznat toho pravýho, se kterým se budeš cítit jako princezna? To není skutečně nic snadného. Jestli máš aspoň představu, jak by měl tvůj budoucí idol vypadat, tady zjistíš i jak poznat, jestli se v něm skrývá ten, po kterém toužíš. Kluky lze typově shrnout do 5 různých povahových typů, tak je pojď rozebrat!

.
▼PODNIKAVEC▼

- Jak ho poznáš? Podnikavci bývají velmi ctižádostiví a atraktivní. Má hodně koníčků, a člověk s ním má pořád co dělat. S každým problémem si obvykle umí hravě vypořádat, a mají svůj styl, kterýho se drží. Líbí se jim extravagantní a originální dívky, které nejsou jen "nudné puťky".
- Co tě s ním čeká? Děsíš se pomyšlení na rande s klukem, kdy na sebe budete jen němě civět a nebudete schopni nějakého slova? Katastrofa? Tak to tě s tímto klukem rozhodně nepotká! Určitě bude mít pořád o čem mluvit a nakonec ani nebudete vědět, kdy přestat :-D

▼VTIPÁLEK▼


Jak ho poznáš? Tento typ se dá najít opravdu snadno - jestli někde uvidíš dav lidí obklopující kluka, který chrlí jeden vtípek za druhým, neustále všechno vtipně komentuje a všechny rozesměje, jde o nenapravitelného vtipálka. Ničeho se nebojí a bývá mírně chaotický, ale často se může někoho dotknout, a někdy netuší, že se může dotknout citů někoho jiného.
- Co tě s ním čeká? Budeš muset mít trpělivost, a vzít fakt, že bývá často středem pozornosti a že můžeš být po jeho boku šedá myška, na který "není nic zajímavýho" a vlastně nikdo ani nebude vědět, že existuješ. Ale zato bude vtipálek citlivý a kamarádský i když v častých případech používají smích jako masku, protože jsou ve skutečnosti nejistí a snadno zranitelní. To záleží ale na tobě - jak to přijmeš.

▼MILÁČEK DAVŮ▼


.
-Jak ho poznáš? Stejně jako bývá vtipálek obklopen lidmi, kteří se smějí jeho vtípkům, miláčka davů všichni obletují kvůli sympatii, a kvůli tomu, že přitahuje většinu holek. Má sice hodně ctitelek, ale není to typ sukničkáře, bývá citlivý a romantický, a určitě si tě bude vážit.

- Co tě s ním čeká? Budeš mu muset důvěřovat i když se bude kolem něj motat tolik holek. Většinou bývá věrný, a kdyby ne, řekne ti to přímo. Ale i za hezkou tvářičkou se může vyklubat někdo úplně jiný!

▼SNOBÍK▼


-Jak ho poznáš? Vždy je trendy a nese se jako páv. Může být trochu arogantní a namyšlený. Prostě takový "šampon". Vždycky je perfektně navoněný a často se skládá s klukama o to, koho mají klofnout. Většinou má kolem sebe partu stejných "borců", kteří neradi splývají s davem.
- Co tě s ním čeká? Tento typ je příliš sebevědomý a může se stát, že tě klidně vymění za někoho "lepšího". To, že s tebou chodí bere spíš jako to, že ti prokazuje velkou laskavost. Tedy aspoň ve většině případů. Ale bývají často i romantičtí, ale to se moc neprojevuje. Zvlášť před kámoši!

▼STYDLOUN▼


- Jak ho poznáš? Spíše intelektuál, nemá moc přátel a na párty či jiných akcích ho nepotkáš. Je
.
 nenápadný a téměř nikdy neudělá první krok. I přes to všechno bývá dobrosrdečný, spolehlivý a přátelský. A toho by sis měla vážit!
- Co tě s ním čeká? Zkus ho někdy vytáhnout na nějaké akce, kterých se doposud stranil. I když toho na rande moc nenamluvil, třeba se rozjede. Až ti bude důvěřovat tak se nemusíš obávat jeho bobříka mlčení, ale vyklube se z něho prostě parádní společník :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama