Když dvě milují jednoho

16. prosince 2010 v 18:25 |  Náš největší problém - KLUCI
Ty a tvoje kámoška jste jedno tělo a jedna duše.Co se ale stane,když se zamilujete do stejného kluka?

Ale ne!To je průšvih! Tobě a tvojí nejlepší kamarádce se líbí stejný kluk.Děláte se spolu o všechno-make up, hadříky, kapesné, ale o city k jednomu a tomu samému klukovi?!UŽ O TOM VÍ?
Tvoje kámoška o tom úžasném týpkovi mluví v jednom kuse.Tobě taky připadá úplně super.Dokonce cítíš takové to zvláštní šimrání v břiše, kdykoli ho vidíš.Ale tvoje parťačka netuší,že se ti taky líbí.Proč jsi jí to vlastně ještě neřekla? Jinak jí přece říkáš úplně všechno. Klidně jí vyklop pravdu i v tomhle případě. Tip:Řekni jí,že má fakt dobrá vkus,protože i tobě připadá neuvěřitelně sladkej.Určitě bude překvapená,ale nebude naštvaná! Koneckonců je to přece dost velká zábava-probírat společný objekt zájmů.


JSI PRO NI SOUPEŘKA?
Tvoje kámoška se ne a ne smířit s tím,že se vám líbí stejný kluk. Nejspíš se bojí,že jí ho svalíš rovnou před nosem. Tip:Vyber si chvíli,kdy bude mít dobrou náladu a zkus jí v klidu a bez emocí vysvětlit, že nejde o žádnou soutěž. Vašeho vyvoleného stejně určitě zbožňuje i spousta jiných holek, tak proč byste se měly kvůli němu pohádat právě vy dvě? Třeba nakonec zaloví někde úplně jinde!

CO VŠECHNO BYS UDĚLALA?
.

Jak daleko bys zašla, abys ho mohla získat? Ty a tvoje kámoška jste vždycky stály při sobě v dobrém i ve zlém.To, co jste spolu prožily, bys proto neměla dát v sázku a scházet se s s tím klukem třeba tajně a své kamarádce dokonce i lhát, abys zakryla, že s ním flirtuješ .Zkus se vžít do její kůže-jak by ses cítila ty, kdyby ti ona věšela ,,bulíky na nos?" Nic moc představa, co? Tip:Od začátku byste spolu měly hrát čistou hru,všechno si říct a nic netajit.To vždycky funguje nejlépe!


ZASLOUŽÍ SI VÁS VŮBEC?
Ani jedna z vás se nechce toho cool týpka vzdát a bez boje ho přenechat té druhé. Že byste se spolu rozumně domluvily, nepřipadá v úvahu. Láska se zkrátka zatraceně těžko řeší rozumem. A jaký bude výsledek? Hádky, pomluvy a urážky. A to všechno jenom kvůli jednomu klukovi, který za to nakonec možná ani nestojí. Tip:Nejlepší, co můžete udělat, je vykašlat se na něj obě dvě a poohlédnout se někde jinde! Jasně,ono se to hezky řekne, ale co myslíš-není lepší zapomenout na jednoho kluka než navěky ztratit nejlepší kámošku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama