Jak zbalit kluka, o kterém "sním"...

15. prosince 2010 v 22:24 |  Náš největší problém - KLUCI
Neosloví tě nebo si tě vůbec nevšímá? Na co čekáš - vem to do svých rukou =)

Tak zaprvé, určitě se snaž! Co když on je ten pravý a výjimečný a ty ho zrovna mineš? A jestli není, tak to nikdy nezjistíš a na stará kolena budeš říkat:" No jo, kdybych já si tenkrát vzala Pištu Hufnágla." (to že je úplně blbej, by ses nikdy nedověděla, protože ses o nic nepokusila). Takže tento bod je vyřešen. Vyčkávat přiměřeně, a když to nikam nevede, vzít situaci do vlastních rukou…

Jak na to:
1. Zkus ho kontaktovat očima. Oči někdy řeknou více než slova. To ale neznamená, že se na něj budeš koukat jak na svatý obrázek. Závazné city je to poslední, na co by kluk chtěl odpovídat. Takže do pohledu dát radost, naději, tajemnost .
2. Seznam se s jeho kamarádem či kamarádkou - tento způsob je jeden z nejlepších - u jeho přátel ti o nic nejde a daleko lépe se ti s nimi naváže přátelský kontakt. Tak získáš dostatek času, abys na sebe upozornila a sama lépe poznala svého idola.
love
3. Oslov ho - to je způsob pro ty nejsebevědomější z nás. Postavit se k tomu čelem. Máme dobu emancipace, tak proč si ji nevybrat právě zde, ne? =D
Nelepší je, když se setkáváte někde pravidelně (park, škola..) a dalo by se najít společné téma. Horší je, když spolu jezdíte třeba jen tramvají. Pak to zkus třeba tak:" Čau, já jsem Božka. Vidím tě tu každej den. Asi jezdíš do školy, že? Kam chodíš na školu?..." (trošku přehnaný… ty vymyslíš něco lepšího =D =D). Udička hozena, teď také záleží na něm.
A co dělat, když si vtom až po uši a on o tom ví, ale nehodlá na to reagovat?
Říká se, trpělivost růže přináší. Ale lépe je vyzkoušet ještě jednu léčku. Vykašli se na něj. Teda jen tak, aby ho tvoje zamilovanost případně neděsila. Začni se věnovat sama sobě. Cvič, běhej, maluj, choď ven s kámoškama. Prostě udělejte něco pro sebe, co by tě bavilo. Věř, že takováto proměna ho může vyburcovat z jeho klidu a třeba si řekne, páni v té holce něco je. A jestli selžou všechny recepty, dej si pauzu….Ono se zase časem něco namane =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama